top of page
Transporter.webp

MOBILUS SERVISAS

Mes atvyksime pas tave

Mobilus servisas: FAQ

NEGALI ATVYKTI Į REMONTO DIRBTUVES ?

Dabar tai jau nėra problema! Mes atvyksime pas tave!  Nesvarbu, ar esi namuose, biure ar keliauji po šalį, galime pakeisti jūsų hibridinį akumuliatorių tiesiog kelio pakraštyje, viešose automobilių stovėjimo aikštelėse ir net nacionaliniuose parkuose – mesk iššūkį! Dienos, kai reikėjo anksti išeiti iš darbo, išsinuomoti automobilį ir palikti automobilį atstovybėje, jau praeityje! Nereikia rūpintis siuntimu ir galvos skausmais. Mes pasirūpiname senu akumuliatoriumi už jus.

TRUMPAI APIE MONTAVIMĄ

Priklausomai nuo jūsų automobilio markės ir modelio, hibridinio akumuliatoriaus pakeitimas trunka nuo 1 iki 3 valandų. Mūsų mobilusis montuotojas turės visas darbui reikalingas priemones. Vienintelis dalykas, kurio mums prireiks, yra raktas nuo jūsų transporto priemonės ir pakankamai vietos darbui. Mūsų mobiliojo diegimo paslauga yra tokia puiki, kad galite tęsti savo dieną, kol mes atliekame montavimo darbus.

KIEK MAN TAI KAINUOS?

Perkant hibridinį akumuliatorių iš Silentservice montavimas tau kainuos 100 eurų, plius atvykimo kaina. Kaina yra apskaičiuojama pagal kilometrus nuo Silentservice dirbtuvių centro. Kilometro kaina 1 euras.

bottom of page